fbpx
43°10'15.0"N 17°12'07.0"E
+420 602 418 690 nebo +385 976 749 067 (WhatsApp)
info@ubytovanidiego.cz

Kemp

Ubytování Diego nabízí možnost pronájmu zařízených, klimatizovaných a plně vybavených karavanech, které se nachází v oblíbeném autokempu Boban, klidném, rodinném kempu ležícím přímo u moře v srdci Makarské riviéry. Nepatříme mezi velké, komerční a neosobní kempy, jsme tak ideálním místem pro klidnou dovolenou v přírodě.

Ubytování Diego se nalézá v prostorách autocampu Boban – klidném, rodinném kempu ležícím přímo u moře v srdci Makarské riviéry. Stín zde tvoří borovice, parcely jsou členěny kamennými terasami. Kemp není nikterak velký, drží si proto příjemnou a vřelou atmosféru. Rozléhá se u moře a má vlastní oblázkovou pláž. V blízkosti jsou také FKK pláže.

Ubytování Diego nabízí pronájem:

Karavan 1 pro 4 osoby a Karavan 2 pro 6 osob.
Oba karavany jsou plně vybavené, kromě standardního vybavení tak budete mít k dispozici mikrovlnnou troubu a mimo jiné i klimatizaci. Vše je v ceně. Naše karavany nemají klasické předstany, které pouze kumulují teplo, ale mají dřevěné verandy. Díky tomu udržují příjemnou teplotu, zvětšují obytný prostor, plně chrání před případným deštěm i větrem a zároveň poskytují soukromí.

Stan IFA pro 4 osoby:
Nabízíme také pronájem vybaveného stanu IFA Camptourist – stylová retro dovolená. Dvě pohodlné dvoulůžkové postele, vybavená kuchyň, venkovní posezení a výhled na moře. To vše skýtá stan IFA.

Přímo v kempu je bistro Bili Kuk s romantickým výhledem na moře. V jeho menu naleznete sendviče, saláty, makrely, ale také například olihně. Točí zde Karlovačko. Každý pátek se zde pořádá rybářská noc s makrelou a vínem.

V kempu jsou k dispozici dvě sociální zařízení, která jsou přístupná nonstop a bez žetonů. O jejich čistotu je pečlivě dbáno.

Okolí kempu nabízí širokou škálu výletů. Pokud máte rádi túry, můžete se vydat zkoumat pohoří Biokovo včetně jednoho z jeho nejvyšších bodů – Sutvid. Pokud chcete zažít něco nového, vyzkoušejte plavbu výletní lodí na protější ostrov Hvar a jeho krásnou písčitou zátoku Mlasku, či celodenní výlet na Korčulu. Pokud máte raději soukromí, můžete si pronajmout malou loďku, klidně i s kapitánem a objevovat tak nová zákoutí bez davu lidí. Dále je zde možnost výletů do Mostaru (Bosna a Hercegovina), Dubrovníku atd. Milovníky adrenalinu potěší nabídka služeb parasailu přímo v kempu.

Cena zahrnuje pronájem objektu včetně vybavení, klimatizaci, parkování, používání toalet a sprch, spotřebu energií, domácí mazlíčky, prostěradla a možnost využití služeb delegáta.

Nezahrnuje pobytovou taxu (vzdušné – dospělí 1 €/den, děti 12 – 18 let 0,5 €/den a děti do 12 let taxu neplatí. Dále nezahrnuje Wi-Fi (lze zakoupit na místě) a lůžkoviny (vezměte si pouze povlečení na peřiny a polštáře, prostěradla jsou v ceně).

Přímo ke kempu pravidelně jezdí autobusy JadranExpres (zpáteční jízdenka je za 2.300 Kč). Dále doporučujeme autobusovou dopravu od CK Kalousek nebo A21.

Obsah košíku:

0 položek -

Zobrazuji všechny 4 výsledky

Don`t copy text!