fbpx
10'15.0"N 17°12'07.0"E
+420 602 418 690
info@ubytovanidiego.cz

Villa Zaostrog

Hledáte ubytování v apartmánech? Žádný problém!

Rovněž zprostředkováváme ubytování v malebném městě Zaostrog. Zde můžete trávit dovolenou ve stejnojmenné Villa Zaostrog, která disponuje třemi zařízenými apartmány a pěti samostatnými pokoji. Dům leží na úpatí pohoří Biokovo, je obklopen dalmatskou faunou a flórou.

K městské pláži půjdete pomalou chůzí 5 minut. Nicméně v okolí, a to ať už na pevnině, nebo na ostrovech, jsou desítky, ne-li stovky krásných a čistých malých zátok. Určitě doporučujeme alespoň jednou prozkoumat.

V Zaostrogu najdete vše, co můžete při trávení dovolené potřebovat. Jednu z nejdelších promenád Makarské riviéry, která je osázená stánky a restauracemi, zmrzlinárny, kavárny, samoobsluhu Ribola, parasail pro milovníky vodních sportů, krásný kostel a v neposlední řadě také malou místní tržnici s ovocem a zeleninou.

Pro více informací navštivte samostatný web Villa Zaostrog: www.villazaostrog.cz. Jestliže budete mít jakékoliv dotazy či přání, neváhejte se nás zeptat. Buď prostřednictvím e-mailu na info@villazaostrog.cz, nebo skrze telefonní číslo: +420 602 418 690.

 

 
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Don`t copy text!